KADRA PRZEDSZKOLA

mgr ANNA TOKARSKA WŁAŚCICIEL I DYREKTOR PRZEDSZKOLA
Wykształcenie: pedagogika wczesnoszkolna na Akademii Pedagogicznej w Krakowie; wychowanie przedszkolne w Studium Wychowania Przedszkolnego w Krakowie. Wieloletni nauczyciel w klasach I –III. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: 11 lat pracy pedagogicznej w szkole podstawowej, od 2004 roku właściciel i dyrektor przedszkola. Żona i matka dwójki dorosłych dzieci.
mgr BARBARA URAM DYREKTOR PEDAGOGICZNY, NAUCZYCIEL DYPLOMOWANY
Wykształcenie: pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach; wychowanie przedszkolne w Liceum i Studium Wychowania Przedszkolnego w Jaśle; Studia podyplomowe „Informatyka w szkole” oraz „Logopedia szkolna”. Ukończony Kurs Kwalifikacyjny Zarządzanie Oświatą. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: 32 lata pracy pedagogicznej. Wychowawca grupy przedszkolnej. W naszym przedszkolu od 2011 roku.
mgr KINGA RAJCHEL NAUCZYCIEL KONTRAKTOWY
Wykształcenie: Akademia Pedagogiczna w Krakowie o kierunku „opieka nad małym dzieckiem” – licencjat; Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie – studia magisterskie. Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: od 2008 roku nauczyciel wychowawca w naszym przedszkolu.
mgr JUSTYNA ŚLUSARCZYK NAUCZYCIEL
Wykształcenie: Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie: pedagogika społeczno-opiekuńcza z pedagogiką szkolną- studia licencjackie. Terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna- studia magisterskie. Doświadczenie zawodowe: Od 2017 r. nauczyciel wychowawca w najmłodszej grupie przedszkolnej.
EDYTA SOLARZ POMOC NAUCZYCIELA, INTENDENTKA
Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała przy trójce własnych, dorosłych już dzisiaj dzieci. Energiczna, pełna pomysłów, inicjatywy, kierująca się zawsze dobrem dziecka, rzetelna, dbająca o rzeczywisty wizerunek przedszkola, świetny organizator i logistyk, kochająca dzieci. Zawsze chętna do pomocy. Ukończyła w Sanepidzie kurs z zasad żywienia dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolenie z zakresu zdrowego żywienia w ramach projektu „Zdrowy przedszkolak”. Odbyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Prowadzi książkę HACCAP układa jadłospisy, dba o jakość produktów żywieniowych. Pracuje w naszym przedszkolu od 2008 roku.
BEATA BOK POMOC NAUCZYCIELA, OPIEKUN W KLUBIE BOŻYDAREK
Serdeczna, uśmiechnięta, pełna energii, troskliwa, kochająca dzieci i oddająca im całe swoje serce, życzliwa dla rodziców. Swoje doświadczenie zdobywała przy wychowywaniu trójki własnych, dzisiaj dorosłych już dzieci. Obecnie zajmuje się dziećmi w działającym przy przedszkolu Klubie Malucha „Bożydarek”. Wielką wagę przykłada do tego, aby zachęcać dziecko do spożywania nie tylko ulubionych potraw. Zawsze chętna do pomocy, dba o czystość, schludność strojów przedszkolnych do inscenizacji oraz naprawia i szyje nowe, potrzebne do przedstawień. Ukończyła kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Doświadczenie zawodowe: pracuje w naszym przedszkolu od 2012 roku. Opiekun grupy Bożydarek.
JOANNA MISTARZ POMOC NAUCZYCIELA, PRACOWNIK KUCHNI
Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała jako niania, odbyła roczny staż w świetlicy środowiskowej jako pomoc wychowawcy, a także wychowując trójkę swoich, dorosłych już dzisiaj dzieci. Jest miła, serdeczna, opiekuńcza, rzetelna w stosunku do dzieci. Z pełnym zaangażowaniem wciela w życie przedszkola praktykę wyniesioną z domu dotyczącą właściwego i zdrowego żywienia dzieci, wykorzystując różnorodność produktów dla tych, którzy stawiają sobie wymagania w sztuce kulinarnej. Odbyła szkolenie z zakresu zdrowego żywienia w ramach projektu „Zdrowy przedszkolak”. W naszym przedszkolu od 2011 roku.