OFERTA DLA RODZIN 3+

Do przedszkola zapraszamy dzieci z wszystkich związków, jednakże podane ceny dotyczą Rodzin wielodzietnych. Przez rodzinę 3+ rozumiemy związek mężczyzny i kobiety potwierdzony aktem małżeństwa, posiadający Kartę dużej rodziny lub przedstawiający akty urodzenia dzieci, lub rodzice mający pod opieką dzieci niepełnosprawne, lub będące w ciągłym leczeniu szpitalnym – dokument do wglądu.

Oferujemy dla rodzin wielodzietnych (grupa zerówka i pozostałe grupy)

• 5 godzin za darmo (w godz. od 7.30 do 12.30)
  • możliwość wykupienia obiadów w niższej cenie
  • za każdą kolejną godzinę pobytu dziecka w przedszkolu pobieramy 1 zł
  • możliwość wykupienia płatnych zajęć dodatkowych w cenie podanej przez nasze przedszkole
  • realizujemy:

Dla zerówki – podstawa programowa wychowania przedszkolnego, język angielski, katecheza, rytmika oraz inne zajęcia oferowane dla tej grupy;

Dla młodszych – podstawa programowa wychowania przedszkolnego, język angielski, katecheza, rytmika.